אימון כושר אישי

!אימון כושר אישי- אל תתפשרו

אימון כושר אישי הפך נפוץ בשנים האחרונות. הצורך לשמור על הבריאות, להישאר בכושר, להיראות טוב ולהשיג את כל זה בזמן הקצר ביותר, לא תמיד מתאפשר באופן עצמאי.

כשאנו בוחרים מאמנת כושר אישית או מאמן כושר אישי חשוב לוודא שהוא מקצועי ומוסמך,  מיומן ומנוסה בעבודתו ושהוא מוכן לתת לנו את מירב הקשב הנדרש, לטובת ביצוע המאמץ הגופני והנפשי הכרוך בפעילות ספורטיבית.

אימון כושר אישי – למה דווקא בג’ימי?

private_training

מתאמנים רבים נוטים לבחור בתרגילים או בתוכנית אימונים המומלצים על ידי מפתח גוף מפורסם, ספורטאי ידוע, חברה שמייצרת מכשירי כושר או אתרי אינטרנט המציעים סוגים שונים של תוכניות אימונים. בחירה כזו עלולה לגרום נזק גופני למתאמן. בג’ימי מאמינים כי יש להתאים לכל מתאמן תכנית אימונים ייחודית לו, תוך פיקוח אחר ביצוע האימון ביעילות מירבית. בג’ימי תהנו ממאמנים
ים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, מתמיכה ומאוזן קשבת, הכל על מנת להפוך את תהליך האימון לחוויה ספורטיבית מהנה, תוך שיפור אורח החיים, הבריאות וחיטוב הגוף.

3 שלבים

מאמני הכושר האישי בג’ימי ירכיבו לכל מתאמן תוכנית אימונים הדרגתית על-פי שלושה שלבים,לאחר קיום פגישה ראשונית עם המתאמן בה יוגדרו מטרות המתאמן, יתואמו ציפיות וילובנו בעיות רפואיות/מגבלות רפואיות, במידה וישנן.

one-on-one (Custom)

אחד לאחד

בג’ימי פועלים להשגת תוצאות מקסימליות תוך מתן דגש חשוב על המטרות, הטכניקה, תוכנית מסודרת ומתוכננת, נשיאה באחריות, מוטיבציה ותזונה נכונה של המתאמן.

אימון אישי = תוצאות

training=results (Custom)

האימון האישי הוא בעל תוצאות טובות בגלל ההתאמה למתאמן מבחינת מצבו הבריאותי, יכולותיו הפיזיות ורצונו. ישנן בג’ימי 3 תוכניות אופציונליות לאימון אישי: תענית כושר בסיסי בלבד, תוכנית התחלה והדרכה ותכנית מקצועית, כושר גופני בריאותי וספורטיבי.

מה מתאים לך?

ספיישלים

מאמן יציבה, נשים בהריון, נשים, פיתוח גוף, פילאטיס מכשירים, ems, תכניות מיוחדות לסוכרתיים, בעיות לב.

הפעל/י נגישות