אימון כושר אישי – למה דווקא בג’ימי?

בג’ימי תהנו ממאמנים אישיים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, מתמיכה ומאוזן קשבת, הכל על מנת להפוך את תהליך האימון לחוויה ספורטיבית מהנה, תוך שיפור אורח החיים, הבריאות וחיטוב הגוף.

במסגרת אימון הכושר האישי בג’ימי תיהנו מקביעה משותפת של מטרות הפעילות הגופנית, ביחד עם המדריך האישי.

במסגרת אימון כושר אישי בג’ימי תיהנו מבניית תוכנית אימונים מדורגת על-פי סרגל מאמצים זהיר, על מנת להשיג תוצאות ללא פציעות.

במסגרת אימון כושר אישי בג’ימי תיהנו מבניית תוכנית אימונית מאוזנת שתכלול את כל מרכיבי הכור הגופני (פעילות אירובית, סיבולת שריר/כוח, גמישות ותאום עצבי שרירי).

במסגרת אימון כושר אישי בג’ימי תיהנו מעריכת רישומים ומעקבים אחר התקדמות המתאמן במדדים השונים (משקל, אחוז שומן, מסת שריר ועוד).

במסגרת אימון כושר אישי בג’ימי תיהנו מליווי אישי של המתאמן לכל אורך התוכנית, תוך מתן אוזן קשבת לבעיות ולצרכיכם המשתנים, תוך עידוד מתמיד לעמידה בתוכנית האימונים לשם השגת המטרות.

מתאמנים רבים נוטים לבחור בתרגילים או בתוכנית אימונים המומלצים על ידי מפתח גוף מפורסם, ספרטאי ידוע, חברה שמייצרת מכשירי כושר או אתרי אינטרנט המציעים סוגים שונים של תוכניות אימונים. בחירה כזו עלולה לגרום נזק גופני למתאמן. בג’ימי מאמינים כי יש להתאים לכל מתאמן תכנית אימונים ייחודית לו, תוך פיקוח אחר ביצוע האימון ביעילות מירבית.

הפעל/י נגישות