חדר כושר בתל אביב

מכשור מתקדם, פרטיות, מבנה מרווח, מאמנים מקצועיים, יחס חם,  את כל אלו ועוד תוכלו למצוא אצלנו בג’ימי, חדר כושר בתל אביב, הנמצא על הגג המשגע שבדיזנגוף סנטר ופתוח 24/7.

אנו מאמינים שלמתאמן מגיעה את הסביבה הנעימה, בטוחה והאפקטיבית ביותר שחדר כושר בתל אביב יכול לספק ולכן מקפידים על הסטנדרטים הכי גבוהים שיש.

חדר הכושר שלנו מחולק לשלושה אגפים מרכזיים:

בזמן האימון תוכלו ליהנות ממוזיקה נעימה ולא רועשת, מטלוויזיות אישיות הכוללות כבלים ואם תרצו לשאוף אוויר, מחכה לכם המרפסת המדהימה שלנו המשקיפה לנוף האורבני של מרכז תל אביב.   

אצלנו בג’ימי מציעים לא רק חדר כושר בתל אביב אלא גם בריכה מקורה הפתוחה 24/7, בעלת 8 מסלולי שחייה, מרפסת שיזוף, ובחורף בריכה מחוממת, ובזכות שיטת הרישום היעילה, לכל שוחה מסלול משלו נטול הפרעות.

מלבד חדר כושר בתל אביב ובריכה פנטסטית יש לנו בג’ימי, מגוון של חוגים להתעמלות וחיטוב הגוף.

אל חדר הכושר שלנו תוכלו להגיע בקלות, תחבורה ציבורית בתדירות גבוהה וחניון מסודר למגיעים עם רכב.

חדר הכושר גדול ומרווח, משתרע על פני 400 מ”ר, המאמנים שלנו העובדים שנים רבות במקצוע נבחרו בקפידה והם מיומנים, מנוסים בעבודתם ודואגים ללוות את המתאמן באופן אישי ולתת תחושה של אווירה משפחתית ומיוחדת.

אל חדר הכושר תוכלו להגיע בכל זמן שמתאפשר לכם ביום, אנחנו פתוחים 24/7!!

אז שימו לב כשאתם בוחרים חדר כושר בתל אביב  שהוא במקום מרכזי עם אפשרות לחנייה, שאין צפיפות עקב מתאמנים רבים, מה שמוביל להמתנה ארוכה למכשיר, שהמדריך מוסמך ובעל תעודה מוכרת, שסביבת האימונים נקייה ואסתטית וששעות הפעילות של המכון מתאימות לכם.

הפעל/י נגישות